Voor eventbureaus

Podium huren in Rotterdam

Podium huren in Rotterdam, klein of groot

Een spreker boven de menigte uittillen. Een band die zichtbaar is voor het hele publiek. Een DJ-booth die professioneel oogt. Allemaal redenen om een podium te huren. Wij hebben podia in alle maten in onze warehouse aan de Industrieweg in Rotterdam, met op- en afbouw door eigen team.

Wat we verhuren

Kleine podia (vanaf 2×2 meter) Voor speakers, bandjes in kleinere venues, DJ-booths bij borrels en bedrijfsfeesten. Eenvoudig op te bouwen, vaak modulair zodat je hoogte en oppervlak kunt aanpassen.

Middelgrote podia (4×4 tot 8×6 meter) Voor concerten, optredens en presentaties. Vaak met steigertreden en achterwand. Inclusief op- en afbouw door ons team.

Grote festivalpodia (vanaf 8×6 meter) Voor festivals, openlucht-concerten en grote bedrijfsevents. Met truss-constructie, achterwand voor LED-walls of doeken, en stagerisers voor drums of subgroepen.

Stagerisers en treden Voor kleine verhogingen, speakers-podia of als platform voor specifieke onderdelen van de show.

Achtergronddoeken en banners Standaard zwart, custom branding mogelijk via partners.

Op- en afbouw

Een podium leveren is meer dan blokken neerzetten. Onze crew bouwt vaak op de avond voor het event of dezelfde dag (afhankelijk van toegang tot de locatie). Stevig, waterpas, veilig getest. Na afloop binnen het afgesproken tijdvenster afgebouwd en geladen.

Voor grote festivals werken we met meerdere mensen tegelijk, vaak parallel aan licht-, geluid- en video-installatie. Coördinatie met je productieteam is standaard.

Combinatie met audio, licht en video

Een podium komt vaak niet alleen. We verhuren ook:

Voor projecten waar je alles uit één hand wilt: bekijk onze event productie en verhuur.

Waar we hebben opgebouwd

Een paar producties waar onze podia hebben gestaan:

  • Reggae Rotterdam Festival Kralingse Bos 2022 en Ahoy 2023
  • Pal Mundo Festival 2015-2019
  • Latin Weekender 2015-2022
  • Sean Paul + live band Den Haag 2014
  • Aruba Island Take Over Festival 2018, 2019
  • Tabula Rasa Festival 2019, 2020
  • Diverse kleinere podia voor bedrijfsevents, openingen en concerten

Veelgestelde vragen

Voor een eenvoudig 2×2 meter podium: vanaf ongeveer 150 euro inclusief op- en afbouw. Voor middelgrote podia tussen 500 en 1.500 euro per dag. Voor grote festivalpodia met truss en achterwand: vanaf 2.500 euro per dag tot ver hoger afhankelijk van schaal. Vraag een specifieke offerte.

Voor kleinere podia kun je het zelf doen als je dat liever wilt (instructie meegeleverd). Voor middelgrote en grote podia bouwen wij standaard op met eigen crew. Veiligheid en lastverdeling zijn dingen die je niet wilt improviseren.

Voor kleinere podia: een week vooraf is meestal genoeg. Voor middelgrote en grote podia in hoogseizoen: 4 tot 8 weken vooraf om zekerheid op beschikbaarheid te hebben.

Ja. Onze grotere podia zijn geschikt voor outdoor met aandacht voor afwatering, weerbestendige rigging en grond-bevestiging. Voor extreme weerssituaties hebben we procedures (windsnelheid-limieten, evacuatieplan).

Ja. Vanuit Rotterdam bestrijken we standaard heel Nederland. Voor verre locaties (Limburg, Groningen) berekenen we transport apart.

Ja. Voor zware producties met complexe rigging werken we met gespecialiseerde rigger-partners. Coördinatie loopt via onze projectleiders.

Onze grotere podia worden door gecertificeerde riggers op- en afgebouwd. Voor festivals leveren we constructie-tekeningen en berekeningen aan voor de gemeente of festivaldirectie als dat gevraagd wordt.

Voor decoratie werken we samen met partners. Onze focus is constructie, rigging en techniek. Geef in je briefing aan wat je naast podium wilt, dan brengen we passende partners aan tafel.